• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00
Choroby

Spis treści

źródło "Kurs Podstawowy Medycyna Komórkowa" Koalicja Zdrowia Dr Ratha

 

  • Komórki nowotworowe wytwarzają biologiczne „nożyce"(enzymy), za pomocą których niszczą otaczające włókna tkanki łącznej i w ten sposób przedostają się dalej.
  • Wszystkie rodzaje nowotworów -niezależnie od narządu, w którym się rozwijają - korzystają z tego samego mechanizmu rozprzestrzeniania (przerzuty).
  • Im więcej enzymów produkują komórki nowotworowe, tym bardziej złośliwy jest rodzaj raka i krótszy czas przeżycia chorych

 

 

  • Naturalną blokadę dla enzymów trawiących kolagen stanowią komórkowe składniki odżywcze, a w szczególności witamina C, naturalny aminokwas lizyna oraz polifenole z zielonej herbaty.
  • Na rozwój choroby wpływa przede wszystkim szybkość rozpadu otaczającej tkanki łącznej,
  • Blokada enzymów niszczących tkankę łączną może powstrzymać przerzuty.

Optymalna dawka witaminy C, lizyny i innych komórkowych składników odżywczych jest naukowo udokumentowanym sposobem biologicznej walki z rakiem.

Lizyna = hamuje rozpad tkanki
Witamina C = wspomaga odbudowę tkanki
Nasz organizm nie produkuje żadnego z tych składników.

Naukowe eksperymenty na komórkach nowotworowych przeprowadzone w Instytucie Medycyny Komórkowej Dr Ratha udokumentowały celowość zastosowania synergii komórkowych składników odżywczych przy rozpadzie kolagenu. Komórki nowotworowe w naczyniu A (bez naturalnej synergii) potrafiły zniszczyć strukturę kolagenu. Komórki rakowe w naczyniu B (z naturalną synergia) nie potrafiły pokonać naturalnej bariery kolagenu.
Zdjęcia obok ukazują zdolność komórek raka piersi do pokonania bariery tkanki łącznej - bez komórkowych składników odżywczych oraz przy naturalnej synergii.
Zdjęcie A (kontrola bez komórkowych składników odżywczych) wskazuje na nieograniczone rozprzestrzenianie się raka, zdjęcie B (mała dawka naturalnej synergii) - wyraźne zahamowanie tego procesu. Jednak dopiero odpowiednia dawka naturalnej synergii składników odżywczych powstrzymała prawie w 100% rozprzestrzenianie się komórek raka piersi - zdjęcie C.


Dlaczego rak był dotąd wyrokiem śmierci?

Ponieważ...
- dotychczas w medycynie nie starano się do końca zrozumieć, jak działają komórkowe mechanizmy rozprzestrzeniania się raka
- dlatego ukierunkowana blokada przerzutów komórek nowotworowych nie była możliwa

Dlaczego rak jest agresywną chorobą?

Ponieważ...
- komórki rakowe potrafią „przechytrzyć" mechanizmy obronne organizmu
- komórki nowotworowe „wykorzystują" przy kamuflażu naturalne funkcje komórkowe

Jak dotąd nie umiano wyjaśnić zjawiska, dlaczego określone rodzaje raka występują częściej niż inne rodzaje nowotworów np. rak narządów rodnych u kobiet. Medycyna Komórkowa znalazła także na to odpowiedź:

- W wyniku wzrostu poziomu hormonów, w połowie kobiecego cyklu produkowane są krótkofalowo enzymy trawiące kolagen, które inicjują owulację.

- Komórka jajowa „trawi" drogę przez ścianę jajnika przy pomocy enzymów - kolagenaz. Uszkodzona tkanka zaczyna się goić już w kilka sekund później.

- Mechanizm trawienia kolagenu jest więc naturalnie wykorzystywany w comiesięcznym cyklu u kobiet przez komórki jajników, czy macicy.

- Jeżeli jednak komórki te ulegną „zwyrodnieniu", wówczas wytwarzają nieograniczone ilości enzymów trawiących kolagen. Stąd tak częsty u kobiet rak jajników i macicy.

- Nowatorska koncepcja naturalnej obrony przed chorobą nowotworową, przedstawiona została przez Dr Ratha na początku lat 90-tych.

- Dr Rath odkrył naturalną blokadę enzymów produkowanych przez komórki nowotworowe.

- Dr Rath przepowiedział, że jeżeli wyniki jego pracy badawczej się potwierdzą, to choroby nowotworowe nie będą więcej „wyrokiem śmierci" dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Jego zapowiedzi już się potwierdziły!

Strona manuskryptu pracy naukowej Dr Ratha (1991), stanowiąca przełom w zwalczaniu chorób nowotworowych.

Fakty:
Żaden instytut badawczy na świecie nie opublikował więcej naukowych wyników w dziedzinie biologicznej profilaktyki nowotworowej, niż nasz instytut.

Nasi naukowcy, uczestnicząc w międzynarodowych sympozjach na całym świecie, przekazują najnowsze osiągnięcia Medycyny Komórkowej w profilaktyce chorób nowotworowych.

Strona internetowa naszego Instytutu badawczego jest najczęściej odwiedzaną stroną spośród wszystkich poświęconych naturalnym terapiom.

Praca Instytutu jest całkowicie finansowana ze środków pozyskiwanych przez Koalicję Zdrowia, w przeciwieństwie do przemysłu farmaceutycznego jesteśmy niezależni od państwowych lub prywatnych dotacji.

Cały świat od dawna zna prawdę:

Zespół badawczy Dr Ratha opublikował wyniki potwierdzające przełom w zwalczaniu raka 8 marca 2002 r. w „USA Today", największej gazecie świata.

Jednoznaczne, naukowe przesłanie informowało, że witamina C i inne mikroelementy potrafią zahamować rozwój komórek nowotworowych.

Od tego momentu cały świat medyczny wie, że rak nie musi już oznaczać „wyroku śmierci".

Największy na świecie instytut badawczy potrzebował ponad 4 lat, aby zaakceptować prawdę.

 


 

Sukcesy Medycyny Komórkowej w leczeniu raka płuc

Przedstawiamy zdjęcia
rentgenowskie Wernera Pilnioka. W wieku 70 lat zdiagnozowano u niego nowotwór płuc.

Pan Pilniok zdecydował się na uczestnictwo w naturalnym programie składników odżywczych.

Po 7 miesiącach stosowania programu składników odżywczych nie stwierdzono guza nowotworowego (zdjęcie rentgenowskie na dole po prawej).

Werner Pilniok do dziś cieszy się
wyśmienitym zdrowiem.


Sukcesy Medycyny Komórkowej w chorobie nowotworowej mózgu oraz kości

Przypadek pana Pilnioka nie jest bynajmniej odosobniony. W międzyczasie ta forma biologicznej profilaktyki nowotworowej pomogła wielu osobom na całym świecie spowolnić lub całkowicie przezwyciężyć chorobę nowotworową. Poniżej przedstawiamy dwa kolejne udokumentowane przykłady:

Zdjęcie na górze: przedstawia zdiagnozowany guz mózgu pani Schmidt (50 lat). Po 5-miesiecznej naturalnej terapii nowotwór nie był wykrywalny.

Zdjęcie na dole: guz kości (metastaza chłoniaka) pani Moschik po upływie 5 miesięcy naturalnej terapii składników odżywczych nie był wykrywalny.


Rak nie jest już wyrokiem śmierci!

Wyniki badań naszego Instytutu Medycyny Komórkowej dokumentują jednoznacznie, że można powstrzymać aktywność wszystkich przebadanych typów komórek nowotworowych, między innymi raka:

• płuc
• piersi
• prostaty
• jelit
• wątroby
• skóry
• trzustki
• kości
• tkanki (fibrosarcoma)
• przełyku
• i innych

Przedstawione wyniki nie dają jednak gwarancji wyzdrowienia gdy:
• choroba nowotworowa jest zbyt zaawansowana
• układ odpornościowy pacjenta został osłabiony po chemioterapii
 
W związku z faktem iż dobranie odpowiedniej suplementacji (odpowiednich preparatów) jest dosyć trudne polecamy konsultacje z farmaceutą. Synergizm (wzmocniona siła działania jednego składnika przez drugi) zależy od ich odpowiedniego doboru i dawkowania. Jeżeli ktoś z Państwa stosował kiedyś suplementy i nie dały one pozytywnego rezultatu, to z pewnością były one nieprawidłowo dobrane lub dawkowane. Na rynku polskim istnieje mnóstwo preparatów, sporo z nich daje zacznie lepsze rezultaty niż pozostałe, część tych lepszych warto sprowadzić nawet z zagranicy aby posiadały jak najmniej składników syntetycznych typu substancje wiążące, wypełniające, stabilizujące.
Pod żadnym pozorem nie wolno samemu zmniejszać lub zwiększać dawkowania poszczególnych leków przepisanych przez lekarza !!!
W momencie kiedy suplementacje zacznie działać twój lekarz może być tak zadowolony z poprawy twojego stanu zdrowia, że może ograniczyć dawki przepisywanych ci leków, a nawet całkowicie z nich zrezygnować. Wszelkie zmiany dotyczące zażywania leków musisz konsultować z lekarzem.

Kontakt z farmaceutą kliknij tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok