• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00

Dr. Rath Cynk-Selen Kompleks™

Program wzbogacający z dodatkowymi niezbędnymi pierwiastkami śladowymi: cynkiem i selenem

Cynk i selen są pierwiastkami śladowymi. Prawie wszystkie pierwiastki śladowe należą do substancji niezbędnych, czyli istotnych dla życia, dlatego muszą być regularnie dostarczane naszemu organizmowi.

Pierwiastki śladowe przyporządkowuje się grupie substancji mineralnych. Chociaż występują one w naszym organizmie tylko w niewielkich ilościach (śladach), to ich znaczenie dla zachowania zdrowia i funkcji życiowych jest ogromne.

I tak na przykład cynk i selen przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym oraz do prawidłowego funkcjonowania systemu immunologicznego.

zinc-selenium-complex.jpg

Dr. Rath Cynk-Selen Kompleks™

Cynk i selen są niezbędnymi pierwiastkami śladowymi. Biorą one udział w wielu procesach metabolicznych naszego organizmu. Dr. Rath Cynk-Selen Kompleks™ zawiera kombinację obu tych wartościowych mikroskładników:

  • Dla dodatkowego zaopatrzenia w wybrane egzogenne pierwiastki śladowe
  • Dla normalnej funkcji systemu immunologicznego
  • Jako wkład w ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym
  • Jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie tarczycy (selen)

Dr. Rath Cynk-Selen Kompleks™ jest Programem wzbogacającym z oferty Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha. Nasze Programy wzbogacające zapewniają dodatkową porcję wybranych mikroelementów, w celu pokrycia zwiększonego zapotrzebowania organizmu.

Dr. Rath Cynk-Selen Kompleks™ może być przyjmowany zarówno z naszymi Programami: podstawowym, jak i uzupełniającymi.

Zalecane dawkowanie:
Dorośli: 2 x dziennie 1 tabletka w trakcie posiłków z odpowiednią ilością płynu (woda, sok, herbata)
Zawartość:
60 tabletek w opakowaniu
Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok