• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00

Dr Rath Diacor™

Program uzupełniający z mikroskładnikami dla naturalnego wspomagania metabolizmu węglowodanów i ochrony komórek

W procesach przemiany energii cukier (glukoza) spełnia kluczową rolę jako nośnik energii. Pobieranie i przenoszenie glukozy do komórek - np. wątroby lub mięśni - zakłada, że dostępna jest odpowiednia ilość insuliny oraz że może ona przenosić glukozę do komórek. Zamiana glukozy w energię lub jej gromadzenie w formie glikogenu odbywa się przy udziale mikroskładników odżywczych.

W taki sposób przykładowo chrom przyczynia się do utrzymania poziomu cukru we krwi, a witamina B6 do prawidłowego metabolizmu glikogenu. Niezależnie od insuliny wchłanianie glukozy następuje w śródbłonku ściany naczynia krwionośnego. W transporcie glukozy do komórek ścian naczyń krwionośnych wyspecjalizowane są małe biologiczne pompy. Witamina C wykorzystuje tą samą drogę transportu do komórek ścian naczyń krwionośnych i śródbłonka, gdzie przyczynia się do syntezy kolagenu dla optymalnej funkcji naczyń krwionośnych.

Zrównoważona proporcja witaminy C i glukozy we krwi jest więc istotnym warunkiem do tego, by oba te składniki mogły zostać wprowadzone do komórek

diacor.jpg

Diacor™

Jest Programem uzupełniającym z oferty Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha.
Składniki w Diacor™ wspomagają metabolizm komórkowy od razu na wiele sposobów, np.:

  • Chrom wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru
  • Witamina B6 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu
  • Biotyna, witamina C, witamina z grupy B oraz magnez wspomagają przemianę energii
  • Witaminy z grupy B (np. witamina B1, B2, B3) wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego
  • Witamina E oraz witamina C przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym
Diacor™ zawiera wybrane mikroskładniki w synergistycznym zestawie. Ten zestaw uzupełniający został opracowany w połączeniu z naszą ofertą Programu podstawowego i uzupełnia paletę składników odżywczych o składniki naturalnie wspierające metabolizm węglowodanów i ochronę komórek.
sklad_diacor.jpg
Zalecane dawkowanie:
Dorośli:3 x dziennie 1 tabletka do posiłków z odpowiednią ilością płynu (woda, sok, herbata)
Zawartość:
90 tabletek w opakowaniu
Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok