• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00

Dr Rath Enercor™

Program uzupełniający z wybranymi mikroskładnikami dla bioenergii i wydajności

Każdy proces wysiłkowy naszego organizmu wymaga zmobilizowania bioenergii dla bilionów komórek. Przy tym zapotrzebowanie na energię bywa różne, a określone systemy komórkowe mają szczególnie wysokie zapotrzebowanie na energię. Dotyczy to np. mięśni, wątroby, mózgu, nerek i komórek mięśnia sercowego.

Sport wyczynowy oraz długotrwała praca fizyczna wiążą się ze zwiększonym obrotem energii mięśni, którą czerpią one przede wszystkim ze spalania kwasów tłuszczowych. Podobnie rzecz się ma z komórkami mięśnia sercowego, które poprzez stały wysiłek związany z pompowaniem zapewniają przepływ krwi w naszym organizmie. Również one pobierają swoją energię ze spalania kwasów tłuszczowych. Do transportowania tłuszczów do elektrowni komórkowych, jakimi są mitochondria, nasz organizm wykorzystuje karnitynę.

Dostawcą paliwa niezbędnego do wytwarzania bioenergii jest nasze pożywienie. Wraz z nim przyjmujemy ważne „paliwa”, np. glukozę potrzebną do szybkiego dostarczania energii oraz tłuszcz do długotrwałego zasilania w energię.

Mikroskładniki odżywcze są niezbędne do przekształcenia pożywienia w bioenergię oraz jej dostarczenia dla potrzeb metabolizmu. Służą one przykładowo jako katalizatory i nośniki energii w procesie uzyskiwania bioenergii. I tak np. witaminy z grupy B lub witamina C wpływają na przebieg metabolizmu energetycznego.

enercor.jpg

Dr Rath Enercor™

Jest Programem uzupełniającym z oferty Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha.
Składniki w Enercor™ wspierają metabolizm komórkowy na wiele sposobów, np.:

  • Witamina B1 wspomaga normalną funkcję serca
  • Biotyna, witamina C i witaminy z grupy B przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • Witamina C i witaminy z grupy B przyczyniają się do redukcji uczucia zmęczenia i wyczerpania
  • Witamina E oraz witamina C chronią komórki przed stresem oksydacyjnym
Enercor™ zawiera wybrane mikroskładniki w synergistycznym zestawie. Ten Program uzupełniający został opracowany w połączeniu z naszą ofertą Programu podstawowego i uzupełnia paletę składników odżywczych o czynniki ważne dla bioenergii i naturalnych procesów wysiłkowych.
sklad_enercor.jpg
Zalecane dawkowanie:
Dorośli:2 x dziennie 1 tabletka do posiłków z odpowiednią ilością płynu (woda, sok, herbata)
Zawartość:
60 tabletek w opakowaniu
Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok