• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00

Dr Rath EpiQuercican ™

Program uzupełniający z mikroskładnikami odżywczymi do wspomagania ochrony i prawidłowej funkcji komórek

Ciało ludzkie składa się z miliardów komórek. Ciągła synteza komórek umożliwia zachowanie naturalnych procesów wzrostu, jak i zastąpienie starych, lub obumarłych komórek. Procesy te podlegają mechanizmom ścisłej kontroli przy udziale systemu immunologicznego.

Nowe komórki powstają w wyniku podziałów komórkowych. W celu wzrostu i rozprzestrzeniania się muszą one w kontrolowany sposób zniszczyć szczelną strukturę kolagenu i tkanki łącznej: w tym celu posługują się specjalnym rodzajem enzymów trawiących kolagen. W zdrowym organizmie produkcja tych enzymów jest bardzo dokładnie kontrolowana, także pomimo krótkotrwałego ich działania, nie zostaje naruszona stabilność tkanki łącznej.

Witaminy i inne mikroskładniki odżywcze wspomagają prawidłową funkcję i ochronę komórek. Wpływają korzystnie na funkcję systemu immunologicznego i tworzenie stabilnej tkanki łącznej.

epiquercican.jpg

Dr Rath EpiQuercican™

Jest Programem uzupełniającym z oferty Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha.
Składniki w EpiQuercican™ wspierają metabolizm komórkowy od razu na wiele sposobów, np.:

  • Dzięki witaminie C, selenowi i miedzi przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym
  • Wspomagają funkcję systemu immunologicznego dzięki selenowi, miedzi i witaminie C
  • Wspomagają syntezę tkanki łącznej dzięki miedzi, manganowi i witaminie C
EpiQuercican™ zawiera wybrane mikroskładniki odżywcze w synergistycznym zestawie. Ten Program uzupełniający został opracowany w połączeniu z naszą ofertą Programu podstawowego i uzupełnia ofertę składników odżywczych o składniki ważne dla ochrony komórek i ich normalnej funkcji.
Zalecane dawkowanie:
Dorośli:3 x dziennie 2 kapsułki do posiłków z odpowiednią ilością płynu (woda, sok, herbata)
Zawartość:
180 kapsułek w opakowaniu (wegetariańskie kapsułki z hypromelozy.)
Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok