• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00

Dr Rath Illioforte™

Program uzupełniający z mikroskładnikami dla trawienia pokarmów

Nasze pożywienie dostarcza nam czynników ważnych dla codziennego funkcjonowania. Zawiera paliwo potrzebne do produkcji energii, budulec do budowy i utrzymania funkcji komórek i tkanek, środki transportu dla substancji odżywczych, regulatorów i neuroprzekaźników.

W procesach pobierania pokarmów, ich trawienia i transportu substancji odżywczych wewnątrz naszego ciała bierze udział wiele organów i komórek. Funkcjonowanie tych układów, organów i komórek jest ważnym warunkiem do tego, by pobrany pokarm został właściwie przekształcony w prostsze związki chemiczne w celu ich wchłonięcia i przyswojenia przez organizm.

Aby komórki przewodu pokarmowego mogły spełniać swoje specjalistyczne zadania niezbędne są określone witaminy i inne mikroskładniki odżywcze. Wspierają one funkcję przewodu pokarmowego, a co za tym idzie metabolizm substancji pokarmowych.

illioforte.jpg

Dr Rath Illioforte™

Jest Programem uzupełniającym z oferty Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha.
Składniki w Illioforte™ wspierają metabolizm komórkowy od razu na wiele sposobów, np.:

  • Witamina B6 wspomaga normalny metabolizm białka i glikogenu
  • Kwas foliowy i witamina B12 wspomagają podziały komórkowe (włącznie z warstwą komórek wyściełających przewód pokarmowy)
  • Witaminy C, B6 oraz B12 przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • Witamina C wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym i zwiększone wchłanianie żelaza
Illioforte™ zawiera wybrane mikroskładniki w synergistycznym zestawie. Ten Program uzupełniający został opracowany w połączeniu z naszą ofertą Programu podstawowego i uzupełnia paletę składników odżywczych o czynniki istotne dla przebiegu trawienia substancji pokarmowych.
Zalecane dawkowanie:
Dorośli:3 x dziennie 1 kapsułka do posiłków z odpowiednią ilością płynu (woda, sok, herbata)
Zawartość:
90 kapsułek w opakowaniu (wegetariańskie kapsułki z hypromelozy)
Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok