• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00

Dr. Rath PhytoPro M™

Fitobiologiczna formuła z aktywnymi składnikami roślinnymi

Phytobiologicals są to biologicznie aktywnesubstancje, występujące powszechnie w roślinach i owocach. W ramach urozmaiconej diety substancje te zajmują ważną pozycję i wzbogacają zaopatrzenie komórek naszego organizmu w ważne mikroskładniki odżywcze:

Pestki dyni stanowią powszechny składnik dziennej diety w wielu kulturach, w związkuze swoimi pozytywnymi właściwościami. Stanowią one – podobnie do owoców palmy sabalowej– ważne źródło tzw. fitosteroli. Związki te przypominają budowącholesterol i tworzą rodzaj molekuł- prekursorów do powstawania kolejnych funkcyjnych struktur.

Godna uwagi jest również tradycyjna pokrzywa. Ekstrakty z pokrzywy zawierają m.in. lignany, należące do grupy fitoestrogenów. Kolejnym związkiem roślinnym z tej grupy jest genisteina, którą znaleźć możemy w dużych ilościach w strąkach sojowych.

Pestki owocu granatuzawierają dużą różnorodność związków roślinnych. Na szczególną uwagę zasługuje tu kwas elagowy, roślinny przeciwutleniacz, który nadaje lekko gorzkawy smak owocu. Ważnym źródłem roślinnych przeciwutleniaczy jest też pomidor, zawierający duże ilości karotenoidu – likopenu.

phytopro-m.jpg

Dr. Rath PhytoPro M™

Jest Programem uzupełniającym z oferty Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha. Uzupełnia on ofertę podstawową w składniki fitobiologiczne i zawiera określoną kombinację wielu biologicznie aktywnych substancji roślinnych. Godnymi uwagi składnikami są ekstrakty pestek dyni, palmy sabalowej, korzenia pokrzywy, owocu granatu i in.
Dr. Rath PhytoPro M™ zawiera siedem wybranych ekstraktów roślinnych i biologicznie aktywne składniki roślinne. Ten Program uzupełniający został opracowany w połączeniu z naszą ofertą Programu podstawowego i uzupełnia paletę składników odżywczych o wybrane aktywne związki roślinne dla codziennej diety.
Składniki kapsułki:
Ekstrakt z pestek dyni .................................
Ekstrakt palmy sabalowej ............................
Ekstrakt z korzenia pokrzywy .......................
Ekstrakt owocu granatu ..............................
Beta sitosterol ...........................................
Genisteina ................................................
Likopen .....................................................
150 mg
75 mg
75 mg
50 mg
50 mg
7,5 mg
1,9 mg           
Zalecane dawkowanie:
Dorośli: 2 x dziennie 2 kapsułki do posiłków z odpowiednią ilością płynu (woda, sok, herbata)
Zawartość:
120 kapsułek w opakowaniu (wegetariańskie kapsułki z hypromelozy)
Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok