• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00

Dr. Rath Relavit™

Program uzupełniający z mikroelementami do wspierania normalnej funkcji naczyń krwionośnych i mięśni

Jeśli przyjrzymy się naszej muskulaturze, to możemy rozróżnić trzy rodzaje mięśni: mięśnie poprzecznie prążkowane, mięśnie gładkie i mięsień sercowy. W przeciwieństwie do mięśni poprzecznie prążkowanych, którymi możemy świadomiesterować, mięśnie gładkie pracują mimowolnie, ulegając wpływom różnych mechanizmów ciała.

Komórki mięśni gładkich są składnikami wielu organów naszego ciała. Budują one ściany naczyń arterii, jak i mniejsze naczynia krwionośne i włosowate, znajdziemy je także w całym układzie pokarmowym, w pęcherzu moczowym i pęcherzyku żółciowym oraz w drogach oddechowych i w oczach.

By móc dobrze funkcjonować wykazują one, podobnie jak i inne mięśnie, regularne zapotrzebowanie na określone składniki odżywcze. Istotne znaczenie dla funkcji ma ich zdolność do napinania i rozprężania. Gdy mięśnie gładkie są napięte, to zmniejsza się przekrój wewnętrzny układów wyłożonych mięśniami gładkimi, jak np. naczyń krwionośnych i włosowatych. I odwrotnie - przekrój się zwiększa, gdy mięśnie gładkie są rozluźnione.

relavit.jpg

Dr. Rath Relavit™

Jest Programem uzupełniającym z oferty Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha.
Składniki w Relavit™ wspierają metabolizm komórkowy od razu na wiele sposobów, np.:

  • Magnez i wapń wspierają prawidłową funkcję komórek mięśniowych i mięśni
  • Witamina C wspiera syntezę kolagenu dla normalnej funkcji naczyń krwionośnych
  • Witamina E oraz witamina C wnoszą wkład w ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym
Relavit™ zawiera wybrane mikroskładniki odżywcze w synergistycznym zestawie. Ten Program uzupełniający został opracowany w połączeniu z naszą ofertą Programu podstawowego i uzupełnia paletę składników odżywczych o czynniki istotne dla wspierania normalnej funkcji naczyń krwionośnych i mięśni.
sklad_relavit.jpg
Zalecane dawkowanie:
Dorośli: 3 x dziennie 1 tabletka do posiłków z odpowiednią ilością płynu (woda, sok, herbata)
Zawartość:
90 tabletek w opakowaniu
Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok