• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00

Dr. Rath’s Phytobiologicals™ Balance Control

MacroBalance™ staje się Dr. Rath’s Phytobiologicals™ Balance Control. Sprawdzony Program Zdrowia Komórkowego został udoskonalony

Błonnikiem w skrócie nazywamy wszystkie niestrawne składniki żywności, zwykle pochodzenia roślinnego. Bogate w błonnik są głównie produkty pełnoziarniste, rośliny strączkowe, owoce i warzywa.

W czasie przejścia przez przewód pokarmowy błonnik wpływa na rozmaite procesy przemiany materii. Działa on na przykład na ruchy perystaltyczne jelita, konsystencje i objętość stolca, jak również na metabolizm cholesterolu.

Ze względu na swoje działanie fizjologiczne błonnik stanowi ważna część pełnowartościowej i zbilansowanej diety. W ramach prowadzonych badań doszliśmy do ważnych ustaleń, które zastosowaliśmy w Dr. Rath’s Phytobiologicals™ Balance Control. Program ten może stanowić cenne uzupełnienie codziennego zapotrzebowania na składniki odżywcze w diecie.

  • NOWOŚCIĄ jest zwiększona ilość beta-glukanów z owsa. Beta-glukany są uważane za ważne źródło błonnika, który może się przyczynić do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
  • NOWOŚCIĄ jest dodanie do formuły wyciągu z karczocha, który dołączył do dobrze znanych już składników produktu: chitosanu, babki płesznik, pektyn i innych.
  • NOWOŚCIĄ jest dodanie do produktu stewii. Dzięki naturalnej słodyczy stewii możliwe stało się usuniecie z tej formuły fruktozy.
phytobiologicals-balance-control.jpg

Vitacor Plus™ oraz inne Programy uzupełniające i wzbogacające powinny być spożywane przed, lub po spożyciu Phytobiologicals™ w odstępie godzinnym, ponieważ zawarty w produkcie chitosan wiąże tłuszcze i rozpuszczalne w tłuszczach witaminy. W ten sposób są one wydalone z organizmu zanim zostaną wykorzystane.

Dr. Rath‘s Phytobiologicals™ Balance Control zawiera witaminę C i substancje balastowe (błonnik) dla uzupełnienia dziennej diety.
Zalecane dawkowanie:
Dorośli:1 x dziennie 1 miarka

Dorosłym zaleca się podawanie dziennej dawki (1 miarki) ok. 30 minut przed posiłkiem rozmieszanej w 200 ml wody lub soku. Jednocześnie zaleca się przyjmowanie płynów w ilości przynajmniej 2 litrów dziennie.

*1 miarka = ok. 7 g
Zawartość:
210 g proszku w opakowaniu
Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok