• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00
Medycyna Komórkowa

Dlaczego Medycyna Komórkowa?

Dlaczego ludzie preferują Programy Zdrowia Dr Ratha bardziej niż inne suplementy diety?

Czytaj więcej...

 
Książka Dr Ratha "Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca ..." teraz dostępna do czytania online !!!

Czytaj więcej...

 
"Medycyna Komórkowa pytania i odpowiedzi"

Czytaj więcej...

 

Na początek chcielibyśmy zaznaczyć iż celem tej strony nie jest zniechęcanie do stosowania Medycyny konwencjonalnej lub zaprzeczenie jej osiągnięć, które są znaczące. Niemniej chcemy zwrócić uwagę, iż stosowanie przewlekłe leków syntetycznych skierowanych w objawy a nie przyczyny i nie stosowanie naturalnych terapii mających na celu wyeliminowanie przyczyn chorób jest podejściem bezcelowym i prowadzi do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Należy zwrócić uwagę na fakt, iż większość osób poważnie chorych nie doczekałaby efektów leczniczych Medycyny Komórkowej gdyby nie doraźne stosowanie środków farmakologicznych. Dlatego też nie należy odrzucać ani jednej ani drugiej formy leczenia, tylko połączyć osiągniecia obu dziedzin w celu odzyskania  zdrowia. W przypadku osób, u których wystąpiły początkowe symptomy (objawy) chorób należy wykorzystywać osiągnięcia Medycyny Komórkowej żeby zapobiec rozwojowi choroby nie narażając się na objawy uboczne leków syntetycznych. Ponadto osoby zdrowe powinny wykorzystywać odkrycia Medycyny Komórkowej aby poprawnie suplementować (odżywiać) organizm w myśl idei lepiej zapobiegać niż leczyć.

Pracując wiele lat w aptekach zauważyliśmy, że medycyna konwencjonalna skupiła się na kontroli objawów a nie na leczeniu przyczyn. W związku z tym pacjenci przyjmują ogromną liczbę leków syntetycznych, z których każdy ma jakieś działania uboczne do kontroli których używany jest następny lek syntetyczny mający następne działanie uboczne itd. i tak tworzy się "błędne koło". W efekcie dochodzi do zatrucia organizmu lekami (substancje działające ,substancje pomocnicze np. wypełniacze tabletek, stabilizatory) .Na tym etapie medycyna konwencjonalna nie jest już w stanie opanować objawów, a zniszczenia organizmu postępują. Dochodzi do zaburzeń pracy poszczególnych organów jak np. wątroba, nerki, które przez wiele lat stosowania leków syntetycznych muszą je przetwarzać i usuwać ich pozostałości z organizmu.

Dlatego też powstała ta strona aby pokazać Państwu metody usuwania przyczyn chorób. Zainspirowała nas praca i odkrycia Dr. Ratha (o którym można przeczytać w dziale Medycyna Komórkowa). Wykorzystując te odkrycia oraz nasze doświadczenie proponujemy Państwu konsultacje w celu ustalenia odpowiedniej suplementacji i wykorzystania osiągnięć Medycyny Komórkowej aby skutecznie zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę i znajomych przed chorobami

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok