• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00
Koalicja Zdrowia

W obronie zdrowia

Spis treści

Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia

 

Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia jest jedyną na świecie organizacją społeczną, powstałą z inicjatywy ludzi, dla których najwyższym celem jest powszechne prawo do zdrowia i ratowanie życia innych. Powołanie tej inicjatywy stało się możliwe dzięki przełomowym odkryciom Dr Matthiasa Ratha – lekarza, naukowca i działacza społecznego, które stwarzają realną szansę kontroli wielu chorób.

 

Celem naszej organizacji jest budowa nowego systemu opieki zdrowotnej, w którym kluczową rolę odgrywać będzie zapobieganie i eliminacja chorób, a nie zwiększanie zysków z ich istnienia i ekspansji. Ważnym elementem tego systemu jest nauka i powszechna edukacja na temat źródła chorób i sposobów ich naturalnej eliminacji. Wszystkie wygospodarowane zyski z działalności międzynarodowej Koalicji Zdrowia Dr Ratha przeznaczane są na rzecz dobroczynnej Fundacji Zdrowia, która wspiera działalność naukową i dydaktyczną, a także polityczną walkę o prawo do zdrowia dla nas wszystkich.

KLUCZOWE PODSTAWY  NASZEGO DZIAŁANIA

Nauka: Nasza działalność jest gwarantem postępu w dziedzinie naturalnej ochrony zdrowia. Koalicja wspomaga między innymi działalność Instytutu Naukowego Medycyny Komórkowej w Kalifornii, który odgrywa wiodącą rolę w badaniach nad stosowaniem synergii składników odżywczych w zapobieganiu i zwalczaniu wielu chorób chronicznych i zakaźnych. Odkrycia naukowe Dr Ratha i wyniki prac naukowców Instytutu Dr Ratha o międzynarodowej renomie potwierdzają szansę na eliminację źródeł wielu chorób przy pomocy naukowo opracowanych programów, opartych o mikroelementy i inne składniki odżywcze.

Edukacja: Podstawą naszego zdrowia jest wiedza i zrozumienie, że nasze problemy zdrowotne są wynikiem niewydolnej funkcji komórek naszego ciała na skutek długotrwałego niedoboru witamin i innych podstawowych składników odżywczych. Powszechna edukacja w dziedzinie naturalnej ochrony zdrowia jest podstawą naszego zdrowia i niezależności działania.

Naturalne zdrowie: W ramach Koalicji aktywnie budujemy podwaliny nowego systemu opieki zdrowotnej, opartego na stosowaniu skutecznych i pozbawionych działań ubocznych środków naturalnych. Naukowo opracowane i testowane zestawy witamin, mikroelementów i innych niezbędnych środków odżywczych są podstawą naszego zdrowia i eliminacji wielu chorób.

Walka o nasze prawa do zdrowia: Musimy zdać sobie sprawę, że nasze choroby są źródłem ogromnych zysków dla wielu gałęzi przemysłowych, których istnienie i dochody zależą od występowania i ekspansji chorób. Przemysł farmaceutyczny - światowy monopolista w dziedzinie zdrowia - obiecuje nam zdrowie, tymczasem jego zyski zależą od rynku chorób. Dlatego też nie jest niespodzianką, że około 80 % leków farmaceutycznych nie eliminuje przyczyn chorób, tylko w najlepszym razie ich symptomy. Ponieważ leki farmaceutyczne oparte na patentach są chemicznymi substancjami, powodują one wiele niepożądanych skutków ubocznych i stają się źródłem nowych chorób, a w związku z tym są źródłem dodatkowych zysków dla tego przemysłu. By chronić swoje interesy finansowe na skalę światową przemysł farmaceutyczny rozciąga swoje wpływy na wiele gałęzi naszego życia: medycynę, media, system ubezpieczeniowy, prawny jak również poprzez polityczne lobby.

Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia prowadzi walkę z wykorzystaniem chorób jako źródła zysku. Naszym celem jest przede wszystkim profilaktyka zdrowotna i skuteczne zwalczanie chorób, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy badania naukowe i powszechną edukację w dziedzinie zdrowia naturalnego. Tylko dzięki naukowo opracowanym i opartym na najnowszych odkryciach w dziedzinie zdrowia naturalnego programie ochrony zdrowia możemy doświadczyć skuteczności działania i korzyści płynących z naturalnych metod.

Ten cel gwarantuje Swoim nazwiskiem i naukowymi osiągnięciami Dr Rath - założyciel Koalicji Zdrowia, ale przede wszystkim lekarz i naukowiec, który dokonał przełomu w odkryciu przyczyn wielu chorób chronicznych i zainicjował dziedzinę badań medycyny komórkowej.

Przyłącz się do nas! Wnieś Swój wkład w poprawę Twojego zdrowia i budowę zdrowszego świata dla wszystkich ludzi!

 


Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia rozpoczyna właśnie nowy etap. Naszym celem jest dokonanie ostatecznego przełomu Medycyny Komórkowej w uznaniu jej jako podstawy systemu zdrowotnego, opartego o profilaktykę zdrowotną i efektywne eliminowanie przyczyn chorób chronicznych.

Mamy już duże powody do optymizmu – w ostatnich latach nasza praca na całym świecie przyczyniła się do wielu pozytywnych zmian w nauce i medycynie, które zbliżają nas do zwycięstwa nad wieloma dzisiejszymi chorobami chronicznymi.

Nasza działalność naukowa, możliwa dzięki działaniu tysięcy członków Koalicji Dr Ratha otworzyła nowe realne możliwości w wielu dziedzinach zdrowia. Postęp naszych badań wskazuje, że  choroba nowotworowa – postrach dzisiejszych czasów - nie musi być dłużej „wyrokiem śmierci”. Nasze odkrycia w tej dziedzinie znajdują rosnące poparcie w pracy wielu renomowanych instytucji naukowych w USA i krajach europejskich. Ostatnio  naukowcy największego instytutu naukowego na świecie - Amerykańskiego Instytutu Zdrowia „National Institutes of Health“ (NIH), potwierdzili, że witamina C w dużych dawkach niszczy wybiórczo komórki nowotworowe. Nasze wcześniejsze badania wykazały, że witamina C w znacznie mniejszych dawkach, ale podana w kompleksie z synergią innych mikroelementów nie tylko niszczy komórki raka, ale też stymuluje szereg mechanizmów przeciwko-rakowych, włączając w to hamowanie przerzutów.

Również dokonaliśmy dużego postępu w dziedzinie chorób infekcyjnych, tak jak HIV/AIDS, gruźlica, czy ptasia grypa. Wszelkie alternatywne sposoby walki z AIDS związane są ze szczególnym oporem  ze strony przemysłu farmaceutycznego, który nastawiony jest na wysokie zyski ze sprzedaży leków przeciwko-wirusowych dla milionów pacjentów na całym świecie. Te wysoko toksyczne leki nie tylko nie eliminują chorób, ale wręcz przeciwnie osłabiają system immunologiczny, który już walczy z niszczącym go wirusem HIV. Pomimo wysiłków przemysłu farmaceutycznego tegoroczne generalne zgromadzenie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) uznało stosowanie mikroelementów za ważny element strategii zwalczania AIDS. Pozycja WHO jest wynikiem naszej międzynarodowej kampanii informacyjnej i potwierdza wyniki naszej przełomowej dokumentacji klinicznej z Afryki Południowej, która umacnia znaczącą rolę synergii komórkowych składników odżywczych w usprawnieniu systemu immunologicznego i pozwala na naturalny odwrót wielu symptomów AIDS.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok