• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00
Aktualności

Sprawdź najnowsze informacje o medycynie komórkowej.

Phytobiologicals - Cześć 3: Resweratrol

 

Phytobiologicals są naturalnymi związkami pochodzenia roślinnego (gr. phytos), które uczestniczą w prawidłowym metabolizmie komórek.

Działanie roślin i ekstraktów roślinnych znane jest ludziom od tysięcy lat. Zioła, wyciągi roślinne, napary z powodzeniem wykorzystywano do złagodzenia chorób i rozwiązywania problemów zdrowotnych. Kuracje roślinne stanowiły podstawę terapii naszych przodków, choć często nie zdawali sobie oni dokładnie sprawy z mechanizmów działania poszczególnych roślin i ich ekstraktów.

Dziś jest inaczej – badania naukowe dostarczają nam informacji na temat działania roślin i ziół na poziomie metabolizmu komórek. Możemy dokładnie określić budowę poszczególnych związków roślinnych, a korzyści płynące z ich stosowania zbadać i potwierdzić naukowo. Wiele cennych składników roślinnych, korzystnych dla organizmu człowieka, jest dziś powszechnie dostępnych w określonych ilościach i optymalnym składzie.

W naszej kolejnej publikacji, skoncentrujemy się na aktywnym związku roślinnym – resweratrolu. Resweratrol jest flawonoidem z dużej grupy polifenoli, której korzystne działanie na ludzki organizm zostało już wielokrotnie potwierdzone w badaniach naukowych.

Aby przeczytać artykuł należy otworzyć (lub pobrać) pliki poniżej.

Phytobiologicals - Część 3: Resweratrol

 

 

Dr. Rath Koalicja Medycyna komórkowa Suplementy

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok