• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00
Aktualności

Sprawdź najnowsze informacje o medycynie komórkowej.

Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia


Warszawa, 5 grudnia 2008 roku

Drodzy Przyjaciele i Członkowie Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia, Szanowni Państwo


Pierwszy rok działalności przedstawicielstwa Dr. Rath Health Programs BV na terenie Polski był rokiem obudzonych nadziei i uświadomienia, że zdrowie nie jest przywilejem ale podstawowym prawem człowieka. Dla wszystkich, niezależnie od wieku, zawodu, czy zapatrywań politycznych był to rok edukacji, w czasie którego wielu z Państwa mogło bliżej zapoznać się z programem medycyny komórkowej. Był to również rok, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, jak ważna jest nasza współpraca i zaangażowanie w decyzje dotyczące naszego zdrowia, w naszych zakładach pracy, gminach, miastach, czy na poziomie rządu. Tylko my, działając wspólnie, możemy bronić naszego zdrowia przeciwko finansowej potędze przemysłu, którego siła ekonomiczna bazuje na istnieniu i rozprzestrzenianiu chorob.
W tym liście chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszymi refleksjami i uwagami na temat misji, która jednoczy nas wszystkich - „Zdrowia dla Wszystkich do roku 2020".


Wiedza na temat Medycyny Komórkowej rozszerza się na cały kraj

„Analfabetyzm" w dziedzinie zdrowia utrzymywany przez dziesięciolecia pomógł zbudować ogromny system kontroli naszego zdrowia, ale nie doprowadził do eliminacji nawet jednej choroby. Dlatego też naszym kluczowym zadaniem jest upowszechnianie wiedzy o medycynie komórkowej i roli powszechnie dostępnych naturalnych substancji odżywczych, jako podstawy utrzymania zdrowia i filarów skutecznego systemu opieki zdrowotnej. Ilość członków naszej Koalicji zainteresowanych w krzewieniu tej wiedzy wzrosła w ostatnim roku ponad pięciokrotnie. Możemy śmiało powiedzieć, że jest niewiele dużych miast w Polsce, w których nie słyszano o Medycynie Komórkowej, czy też Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia. Wielu z naszych członków i sympatyków to pacjenci, którzy albo sami, lub ich najbliżsi, doświadczyli pozytywnego wpływu medycyny komórkowej na stan zdrowia i chcą tę wiedzę dzielić z innymi.

 
W ciągu tego roku coraz większa ilość członków Koalicji była zaangażowana w samodzielnym prowadzeniu kursu podstawowego medycyny komórkowej. Wiele osób organizowało spotkania we własnych mieszkaniach, czy w klubach osiedlowych. Dla wielu dotąd nieznanych sobie ludzi był to również początek interesującej i tak potrzebnej współpracy, czy nawiązania nowych przyjaźni. Inni członkowie propagują informacje na temat zdrowia naturalnego w Internecie, w lokalnych, czy też niezależnych czasopismach i biuletynach. Czytelnicy „Nieznanego Świata", czy „Pełni" mogli znaleźć na łamach tych czasopism różne artykuły na temat medycyny komórkowej i innych aspektów naszej działalności. Członkowie naszej Koalicji mieli bezpośredni dostęp do komentarzy Dr Niedzwiecki, Dr Ratha i naszych naukowców na temat aktualnych publikacji naukowych, problemów związanych z działaniem leków i wydarzeń o dużym znaczeniu dla naszego zdrowia. Wiele z tych publikacji spotkało się z dużym zainteresowaniem i było przedrukowywanych przez inne organizacje, czy ośrodki informacyjne. Dzięki pomocy i zaangażowaniu członków Koalicji zapoczątkowana została nasza obecność w polskich mediach - i tak gościem lokalnego „Radia dla Ciebie" była Pani Dr Niedzwiecki. Godzinna audycja radiowa wywołała lawinę telefonów i zainteresowanie tematem naturalnego zdrowia.

Zorganizowaliśmy w bieżącym roku szereg seminariów, spotkań, kursów podstawowych, podczas których na bieżąco informowaliśmy o najnowszych osiągnięciach medycyny komórkowej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się seminaria prowadzone przez Dr Aleksandrę Niedzwiecki; te organizowane w Warszawie, Wrocławiu i Oświęcimiu łącznie zgromadziły setki zainteresowanych. Liczne spotkania i kursy medycyny komórkowej prowadzone przez p. Dąbrowską i p. Hinkelmann z naszego biura w Holandii cieszą się dużą popularnością, zwiększając krąg członków zainteresowanych współpracą. W tym roku kursy te były prowadzone w Zduńskiej Woli, Toruniu, Tarnowie, Wrocławiu, Olsztynie, Gdańsku, Gdyni, Kartuzach, Krakowie, Oświęcimiu, Katowicach, Oleśnicy i wielu innych miastach. Również rozszerzamy kontakty i prowadzimy działalność informacyjną wśród Polaków za granicą, zarówno w krajach europejskich, jak i w USA.

Plany edukacyjne na następny rok włączają zaawansowany kurs medycyny komórkowej i kurs informacyjny na temat specyfiki działania naszych programów suplementów, opartych na unikalnej zasadzie naturalnej synergii.

Mamy coraz więcej materiałów informacyjnych, które jak się dowiadujemy coraz częściej używane są przez inne firmy promujące suplementy. Chcemy zwrócić uwagę naszych członków, że firmy te nie są autorami odkryć naukowych i nie prowadzą działalności naukowej, lub badań klinicznych jak my. Jesteśmy także inicjatorami stosowania synergii mikroelementów, na której opierają się programy zdrowia komórkowego Dr Ratha. Jesteśmy unikalną firmą o charakterze „non- profit", w związku z tym popierając nas przyczyniasz się do postępu nauki, rozwoju nowoczesnych zestawów mikroelementów i walki o Twoje prawo do zdrowia, które przynoszą korzyści Tobie a nie właścicielom innych korporacji.
 

Ostatnio nasze materiały informacyjne wzbogaciły się o nowe pozycje:

  • DVD szkoleniowe: Prezentacja Dr A. Niedzwiecki " Medycyna Komórkowa Twoją szansą na lepsze zdrowie"
  • DVD szkoleniowe: Prezentacja Dr A. Niedzwiecki „Choroba sercowo-naczyniowa i nowotwory"
  • „Europa dla ludzi przez ludzi" - wybrane elementy ze spotkania w Oświęcimiu (listopad 2007r.) tych, co przeżyli KL Auschwitz i członków Fundacji Dr Ratha. To unikalne spotkanie zainicjowało „Sztafetę pamięci i życia"
  • Broszura: Kurs podstawowy medycyny komórkowej
  • zamieszczone na stronie: www.dr-rath-koalicja.pl publikacje Instytutu Badawczego Medycyny Komórkowej Dr Ratha w Kalifornii

W grudniu br. roku książka Dr Ratha „Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca - tylko my ludzie" będzie dostępna w księgarniach i EMPiK-ach na terenie całej Polski. Jest to wspaniały prezent upominkowy dla każdego - „prezent zdrowia".

 
Koalicja Dr Ratha i lekarze

Stale rośnie liczba przystępujących do Koalicji lekarzy, terapeutów, innych grup zawodowych związanych ze służbą zdrowia, którzy to widząc ograniczenia medycyny konwencjonalnej chcą rozszerzyć swoją wiedzę o naturalne sposoby ochrony zdrowia, by skuteczniej pomóc swoim pacjentom. Na początku przyszłego roku planujemy wydać zestawienie listów i sprawozdań od naszych członków - pacjentów na temat skuteczności synergii witamin i innych składników odżywczych w różnych aspektach zdrowia. Rozwijamy również inne formy współpracy z lekarzami w celu przyspieszenia akceptacji tego nowego kierunku zdrowia przez świat medyczny.
Przykładem, w jaki sposób współdziałanie różnych środowisk naukowych może przyczynić się do szybszego postępu w ochronie zdrowia, było sympozjum naukowe zorganizowane przez nas 8 października tego roku wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. Zgromadziło ono zarówno naukowców zajmujących się zagadnieniami produkcji zdrowej, ekologicznej żywności, jak i lekarzy. To spotkanie zaowocowało w postaci nowych projektów i interesującej kooperacji.
 

Kontynuacja walki o nasze zdrowie i niezależność

Walka o prawo do zdrowia, zdrowej żywności i naturalnego środowiska jest wciąż bardzo aktualnym tematem naszej działalności zarówno w Polsce, jak i na świecie. Wrasta aktywność członków Koalicji Zdrowia w Polsce przy zbieraniu podpisów na rzecz europejskiego referendum w sprawie wolnego dostępu do naturalnych terapii, przy jednoczesnym coraz większym zainteresowaniu ludzi nie związanych z Koalicją, ale widzących wyraźne zagrożenie dla zdrowia, płynące z postanowień politycznych. Zaangażowani Polacy w ciągu krótkiego czasu poparli to referendum składając ponad 5 tysięcy podpisów. Potrzeba ich jeszcze więcej - prosimy więc odwiedzić strony internetowe: www.eu-referendum.org


Koalicja daje możliwość finansowania własnych suplementów i budowania niezależności finansowej

Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia stwarza możliwość naszym członkom nie tylko nabycia unikalnej wiedzy i poprawy swojego zdrowia i osób najbliższych, ale również budowania niezależności finansowej.
Wprowadzony od stycznia 2008 roku ulepszony system wynagrodzeń umożliwił wielu aktywnym członkom Koalicji zakup Programów Zdrowia Komórkowego bez uszczerbku dla budżetów domowych, jako że są one finansowane z działalności informacyjnej.
Jesteśmy na etapie wprowadzania kolejnego stopnia umożliwiającego szybsze uzyskanie niezależności finansowej. Wiąże się on z uzyskaniem wyższego poziomu edukacji przez aktywnych członków, promocją Medycyny Komórkowej i dalszym przekazywanie nabytej wiedzy. Wprowadzenie zaawansowanego kursu medycyny komórkowej pomoże naszym aktywnym członkom zarówno wzbogacić wiedzę o zdrowiu naturalnym, jak i budować finansową przyszłość.

Największym jednak naszym sukcesem są stałe, osobiste i przyjacielskie kontakty z Państwem. Nasze warszawskie biuro jest nie tylko miejscem informacyjnym, ale przede wszystkim punktem spotkań ludzi zaangażowanych.
Wraz z podziękowaniami za owocną współpracę życzymy Państwu dużo zdrowia , pogodnych Świąt i spełnienia planów i marzeń w Nowym Roku. Dzięki naszej działalności zrobiliśmy następny krok w celu osiągnięcia „Zdrowia dla Wszystkich do roku 2020". Wierzymy, że następne lata naszej współpracy i zaangażowania pozwolą osiągnąć ten cel wcześniej.

Dr Aleksandra Niedzwiecki, Aleksandra Dąbrowska, Miłosz (Andreas) Hinkelmann i pozostali członkowie zespołu Dr Rath Health Programs

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok