• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00
Produkty

Programy Zdrowia Komórkowego Dr. RATHA

Formuła podstawowa do codziennego uzupełniania diety z biologicznie aktywnymi substancjami roślinnymi.
Phytobiologicals są naturalnymi substancjami pochodzenia roślinnego. Są one odpowiedzialne nie tylko za ochronę roślin, ale również za zachowanieich funkcji, w tym celu oddziałują silnie antyoksydacyjnie oraz wykazują działaniebakteriobójcze, wirusobójcze, jak i zwalczają inne szkodliwe wpływy na świat roślin.

Ludzki metabolizm komórkowy czerpie biologicznie aktywne substancje roślinne z pożywienia. Są one częścią składową harmonijnego odżywiania, bogatego w świeże owoce i warzywa. Obok witamin, minerałów, pierwiastków śladowych, konkretnych aminokwasów i egzogennychkwasów tłuszczowych Phytobiologicals zajmują ważną pozycję w dziennym zaopatrzeniu w mikroskładniki odżywcze.

Dr. Rath´s Phytobiologicals™ Formuła podstawowa zawiera wybrane biologicznie aktywne związki roślinne dla uzupełniania dziennego zaopatrzenia w składniki odżywcze. Program ten zawiera ekstrakt zielonej herbaty, z korzenia kurkumy, związki roślinne resweratol i kwercetynę, jak i ekstrakty z roślin krzyżowych.

Związki roślinne wybrane dla Dr. Rath´s Phytobiologicals™ Formuła podstawowa można łączyć z zestawem podstawowym Vitacor Plus™, w ten sposób wzbogaca on dotychczasowy podstawowy zestaw mikroskładników o kolejne istotne dla organizmu związki naturalne.
Dr. Rath´s Phytobiologicals™ jest Formułą podstawową z oferty Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha. Celem tej suplementacji jest jak najszersze pokrycie zapotrzebowania organizmu na komórkowe składniki odżywcze. Dlatego też zaleca się przyjmowanie Dr. Rath´s Phytobiologicals™. Formuły podstawowej z Programem podstawowym Vitacor Plus™.
Program podstawowy Dr. Rath´s Phytobiologicals™
Formuła podstawowa zawiera wybrane biologicznie aktywne związki roślinne w ściśle określonej ilości. Składniki te określane są pojęciem „Phytobiologicals”.
018 PL   Phytobiologicals   Etykieta produktu 1
 
Zalecane dawkowanie:
Dorośli: 2 x dziennie 1 kapsułka w trakcie posiłków z odpowiednią ilością płynu (woda, sok, herbata)
Zawartość: 60 kapsułek* w opakowaniu
* Wegetariańskie kapsułki z hypromelozy
 
Pobierz katalog w PDF

 

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok