• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00
Produkty

Programy Zdrowia Komórkowego Dr. RATHA

Fitobiologiczny Program uzupełniający z aktywnymi składnikami roślinnymi i mleczkiem pszczelim
Dr. Rath´s Phytobiologicals™ Royal Kompleks jest Programem uzupełniającym z biologicznie aktywnymi substancjami roślinnymi (Phytobiologicals) i innymi substancjami naturalnymi połączonymi w kompleks o wszechstronnym działaniu:

Mleczko pszczele jest specjalnym rodzajem substancji pokarmowej, którą pszczoły robotnice odżywiają swoją królową. Mleczko pszczele jest szczególnie bogate w białko, witaminy z grupy B i pierwiastki śladowe. Olej kokosowy charakteryzuje się wysoką zawartością średnio-łańcuchowych kwasów tłuszczowych (MCT).

Są one zwykle łatwe do strawienia i mogą być metabolizowane bezpośrednio w wątrobie przy jednoczesnym uwolnieniu bioenergii.

Rozmaryn, kolejny składnik Dr. Rath´s Phytobiologicals™ Royal Kompleks jest znaną rośliną przyprawową i zawiera liczne olejki eteryczne, garbniki i substancje gorzkie. Odpowiednim źródłem organicznego jodu są algi morskie. Jod jest jednym z pierwiastków śladowych, wspierających metabolizm komórkowy. Dopełnieniem składu Dr. Rath´s Phytobiologicals™ Royal Kompleks jest tarczyca bajkalska z rodziny wargowych.
Dr. Rath´s Phytobiologicals™ Royal Kompleks jest Programem uzupełniającym z palety Programów Zdrowia Komórkowego dr Ratha. Ten Program uzupełniający rozszerza naszą ofertę Programu podstawowego o wybrane fi toskładniki i mleczko pszczele, pokarm królowej.
Program uzupełniający
Dr. Rath´s Phytobiologicals™ Royal Kompleks zawiera również wybrane substancje roślinne. Rośliny tworzą często złożone związki chroniące je przed działaniem bakterii, szkodników lub innych szkodliwych wpływów środowiskowych.

Wśród tych związków znajdziemy luteolinę z pączków perełkowca japońskiego (sophora japonica). To drzewo, które znaleźć możemy w najsilniej naświetlonych miejscach naszej planety, rośnie na glebach bogatych w składniki odżywcze i cieszy się tradycyjnie dużą renomą.
Składniki kapsułki:
Mleczko pszczele ........................................................
Ekstrakt tarczycy bajkalskiej .......................................
Ekstrakt rozmarynu ....................................................
Luteolin ......................................................................
(z paczków perełkowca japonskiego)
Sredniołancuchowe trójglicerydy z oleju kokosowego .....
Jod (z alg morskich) ....................................................
500 mg
600 mg
450 mg
75 mg

800 mg
302 µg 
 RDA* %


201
    *RDA =% wartosci
referencyjnych zgodnych
z dyrektywa UE.
Zalecane dawkowanie:
Dorośli: 3 x dziennie 2 kapsułki do posiłków, popijając płynami (woda, sokiem, herbata).
Zawartość: 180 roślinnych kapsułek (118,8g)
 
 
 Pobierz katalog w PDF

 

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok