• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00
Produkty

Programy Zdrowia Komórkowego Dr. RATHA

Program wzbogacający dla dodatkowego zaopatrzenia w witaminę D
Witamina D jest niezbędnym czynnikiem zachowania naszego zdrowia. Coraz więcej ekspertów w dziedzinie zdrowia zaleca dodatkową suplementację witaminą D. Podczas gdy zalecenia dotyczące przyjmowania witaminy D zostały łącznie podwyższone i przez cały rok należy dążyć do optymalnego zaopatrzenia w tą witaminę, to jednak na naszą baczną uwagę zasługują te pory roku, w których mamy niewiele słonecznych dni.

Powód: możemy sami wytwarzać witaminę D poprzez skórę.

Ten mechanizm stanowi główne źródło witaminy D dla naszego organizmu. Jednak do tego procesu konieczne jest dostateczne działanie promieni słonecznych. Właśnie w ciemnych miesiącach zimowych powinniśmy poświęcić wiele uwagi gospodarce witaminy D.

Wraz z Programem Dr. Rath Witamina D3™ Liquid w płynie oferujemy optymalną możliwość zaopatrzenia się w tą „słoneczną witaminę” i uzupełnienia własnych rezerw witaminy D.

Witamina D uczestniczy w wielu procesach przemiany materii w naszym organizmie. Głównym źródłem pozyskiwania tej witaminy jest nasz organizm, pod warunkiem, że promienie słoneczne wystarczająco długo oddziaływają na naszą skórę. Dr. Rath Witamina D3™ Liquid w płynie zawiera witaminę D w wyjątkowo dobrze przyswajalnej formie cholekalcyferolu (witamina D3):

  • Dla wspomagania prawidłowych funkcji układu odpornościowego
  • Jako wkład w utrzymaniu prawidłowych funkcji kości i zębów
  • Poza tym witamina D pełni ważną funkcję w procesach podziałów komórkowych oraz przemianach metabolicznych na poziomie komórkowym

Program wzbogacający
Dr. Rath Witamina D3™ Liquid jest Programem wzbogacającym z oferty Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha. Nasze Programy wzbogacające zapewniają dodatkową porcję wybranych mikroelementów, w celu pokrycia zwiększonego zapotrzebowania organizmu.

Dr. Rath Witamina D3™ Liquid może być przyjmowany zarówno z naszymi Programami: podstawowym, jak i uzupełniającymi.

Skład jednorazowego użycia:
(jedno zażycie odpowiada 2 rozpyleniom):
Witamina D3...............................................
12,5 µg (500 jm)*  

 

 * µg = mikrogram
Jm = jednostka międzynarodowa

 
   
Zalecane dawkowanie:
Dorośli: 3 x dziennie 2 rozpylenia bezpośrednio do jamy ustnej, przy posiłkach.
Zawartość: 50 ml w butelce
 
Pobierz katalog w PDF

 

 

 

 

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok