• +48 606 695 009
 • Prosimy o kontakt:
 • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
 • weekend godz. 09:00-20:00

Szczegółowe informacje na temat jakości, składu oraz produkcji preparatów Dr. Ratha (KLIKNIJ TUTAJ)

Poniżej ogólne informacje.

Tak naprawdę, to nie ma porównania pomiędzy Programami Zdrowia Komórkowego Dr Ratha, a innymi suplementami diety obecnymi na rynku. W przeciwieństwie do innych produktów -  efektywność naszych Programów jest spotęgowana dzięki zastosowaniu innowacyjnego doboru składników opartego  na za-sadzie synergii naturalnej. Nasze programy są naukowo przebadane zarówno na poziomie komórkowym, jak i pod względem klinicznym. Co więcej, zestawy składników odżywczych w programach odzwierciedlają nowe rozumienie przyczyn chorób i optymalnego zdrowia zgodnie z przełomowymi odkryciami Dr Ratha i rezultatami naszych wieloletnich badań naukowych.

A o to dlaczego nasze Formuły są unikalne:

 1. Bazują one na przełomowych odkryciach naukowych Dr Ratha:
  Wszystkie Programy Zdrowia Komórkowego Dr Ratha odzwierciedlają przełomowe zrozumienie praw-dziwych przyczyn chorób i podstawy optymalnego zdrowia.
  a) Zdrowy układ sercowo-naczyniowy: my optymalizujemy funkcję i wzmocnienie struktury ścian naczyń krwionośnych regulując w sposób naturalny poziom cholesterolu we krwi i utrzymując zdrowe naczynia wieńcowe. Inni zaś likwidują symptomy poprzez obniżanie poziomu cholesterolu w mechaniczny sposób i lekceważą powody, dlaczego jest on podwyższony.

  b) Zdrowe kości: koncentrujemy się na funkcji kolagenu kości, który tworzy strukturalny fundament tkanki kostnej i determinuje optymalne odkładanie wapnia i innych minerałów kości. Optymalny ko-lagen jest postawą biologicznej stabilności kości i ich siły. Inni natomiast koncentrują się jedynie na wapniu i mineralnej suplementacji bez dbania o podstawę zdrowych kości.

  c) Niekontrolowany wzrost komórek i ich rozprzestrzenianie się: my koncentrujemy się na zapo-bieganiu rozprzestrzeniania się chorych komórek w organizmie poprzez  tworzenie wokół nich sta-bilnej bariery tkanki łącznej. Nasze badania dokumentują, że  specyficzna synergia składników odżywczych jest efektywna w hamowaniu kluczowych mechanizmów rozwoju , wzrostu i rozprzest-rzeniania się chorych komórek, jak również ich naturalnej eliminacji.  Inni zaś koncentrują się głównie na zabijaniu chorych komórek, poprzez ich zatruwanie.

 2. Wysoka efektywność działania synergii składników odżywczych:
  Jest wiadome, że stosowanie niskiej jakości witamin i innych składników odżywczych nie przynosi oczekiwanych efektów i nie poprawia naszego zdrowia. Jednakże nie jest szeroko znane, że podobny brak rezultatów wynika  ze stosowania  niewłaściwych, na „chybił –trafił” połączeń składników odżyw-czych. W przeciwieństwie do przeważającej większości multi-suplementów, nasze Programy zawierają odpowiednio dobrane zestawy witamin i minerałów.

  Wszystkie składniki w Programach Zdrowia Komórkowego Dr Ratha działają na zasadzie biologicznej synergii, co pozwala osiągnąć maksymalne efekty,  bez konieczności użycia mega-dawek indywidualnych składników. Pozwala to na osiągniecie lepszych rezultatów przy niższych dawkach składników ograniczając w ten sposób koszt ich zakupów. Co więcej – stosowanie naturalnej synergii pozwala utrzymać równowagę metaboliczną w komórkach naszego organizmu, zapobiega ujawnianiu ukrytych niedoborów i prowadzi do optymalnego zdrowia.

 3. Indywidualny dobór Programów Zdrowia – stosujesz tylko te, których potrzebujesz:
  Programy Zdrowia Komórkowego Dr Ratha różnią się od większości formuł obecnych na rynku, stoso-wanych jako „panaceum na wszystko” tym, że można je dopasować do indywidualnych potrzeb zdro-wotnych, przyjmując w takich ilościach, w jakich potrzebuje ich Twój organizm.

 4. Oparte na badaniach naukowych:
  Nasze Programy są oparte na oryginalnych badaniach naukowych, prowadzonych w dziedzinie natu-ralnego zdrowia od ponad 10 lat przez Dr Ratha, Dr Niedzwiecki i ich zespół badawczy w Instytucie Naukowym Dr Ratha w Kalifornii.

 5. Udowodnione efekty:
  Chociaż suplementy odżywcze nie są lekami i przynależą do kategorii „żywności”, my nadaliśmy im zupełnie nowy kierunek odnośnie naturalnego zdrowia. Jesteśmy pionierami w prowadzeniu badań kli-nicznych z zastosowaniem Programów Zdrowia Komórkowego. Prowadziliśmy rygorystyczne badania kliniczne, by potwierdzić ich efektywność i bezpieczeństwo, jak również udokumentować ich działanie nie tylko na poziomie komórkowym, a także na poziomie całego organizmu. Rezultaty rozlicznych badań Programów Dr Ratha są i były publikowane w niezależnych czasopismach naukowych. Szczegóły są dostępne na stronie: www.dr-rath-research.org.

 6. Najwyższa jakość:
  wszystkie Programy Zdrowia Komórkowego Dr Ratha zawierają najwyższej jakości naturalne składniki, które są testowane na poziomie specyfikacji i czystości. A oto szczegóły:

  a) Co zawierają nasze programy:
  Używamy tylko najlepszej jakości naturalnych składników pochodzących z roślin, nasion, owoców, korzeni i drzew, a także z wodnej wegetacji roślinnej co ma znaczny wpływ na bezpieczeństwo i efektywność naszych produktów. Podczas, gdy w drogich lekach farmaceutycznych ok. 80 % ak-tywnych składników pochodzi spoza USA – nasze produkty zawierają tylko ok. 32 % surowców z innych krajów. Dotyczy to przede wszystkim ekstraktu z zielonej herbaty i imbiru. Większość su-rowców (aż do 90 %) pochodzi z USA i Europy.
  Nasze kapsułki są wegetariańskie, odpowiednie dla osób unikających produktów zwierzęcych. Nasze tabletki są powlekane bez użycia rozpuszczalników, w zamian wykorzystujemy proces ba-zujący na wodzie. Tabletki powlekane są naturalnymi składnikami, zawierającymi  m. in. flawonoidy cytrusowe i naturalne barwniki, nie zawierają one waniliny, czy dwutlenku tytanu, które są często obecne w formułach innych producentów. Ponadto nie używamy wosku do powlekania tabletek, w związku z tym dobrze się one rozpuszczają.

  b) Czego nie zawierają nasze Programy:
  Nie używamy roślin modyfikowanych genetycznie (GMO) jako źródeł do pozyskiwania naszych składników. Formuły Zdrowia Komórkowego Dr Ratha są pozbawione alergenów, takich jak: gluten, drożdże, glutaminian sodu (MSG), produkty mleczne, pszenica, czy orzechy.

  W Programach nie ma tłuszczów typu trans, sztucznych barwników, wypełniaczy a także pestycy-dów. Programy są wolne od prionów BSE (choroba wściekłych krów).
  *Ważna wiadomość dla ludzi z alergią pokarmową do ryb i soji: tylko Program Femicell zawiera ekstrakt z soji, który jest bogaty we flawonoidy i tylko Immunocell zawiera witaminę E pozyskaną z ryby (tilapia).

Produkty, do których możesz mieć zaufanie:
W przeciwieństwie do leków farmaceutycznych, Programy Dr Ratha nie wymagają recept, są bezpieczne i nie powodują jakichkolwiek skutków ubocznych. Nasze Formuły są rekomendowane przez wielu lekarzy i specjalistów w dziedzinie zdrowia ze względu na ich innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo. Nasze Formuły wytwarzane są zgodnie ze standardami opracowanymi przez FDA (Food and Drug Administration) i GMP (good manufacturing practices). Każdy krok w procesie produkcyjnym jest monitorowany przez inspektorów jakości z zachowaniem dokumentacji produkcji włączając w to szczegóły każdej linii produkcyjnej i poszczególnych składników.

Końcowy produkt jest sprawdzany i testowany na obecność zanieczyszczeń, czynników chorobotwór-czych, czy metali ciężkich. Przy użyciu nowoczesnej technologii  prowadzona jest dokładna analiza do-tycząca absorpcji składników odżywczych zawartych w poszczególnych zestawach witaminowych, jak również zgodność z zaleceniami przewodnika „Pharmacopoeia” USA – dotyczącymi ich stabilności. Do-datkowe badania przeprowadzane w niezależnych laboratoriach  zapewniają dokładność rezultatów tych testów.
 
Nasze Formuły były i są stosowane od wielu lat przez setki tysięcy pacjentów w różnych krajach na całym świecie bez żadnych działań ubocznych. To wszystko czyni nasze produkty unikalnymi i najwyższej klasy.

Nie powierzaj swojego zdrowia innym produktom!

Twoje korzyści to również  korzyści dla innych: W porównaniu z wieloma innymi produktami witaminowymi na rynku, nasze - oparte o badania naukowe, najwyższej jakości Programy Zdrowia Komórkowego – kosz-tują tylko ok. 4 złotych dziennie. Nawet więcej, będąc członkiem naszej organizacji promującej zdrowie – Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia- masz szansę używać te Programy bezpłatnie! Zapytasz, jak to jest możliwe? Jest to proste: poprzez włączenie się do działań Koalicji możesz zwiększyć swoją wiedzę na temat naturalnego zdrowia i dzielić się nią z innymi. Ta działalność generuje honorarium, które jest wypłacane Tobie i które po pewnym czasie będzie w stanie pokryć koszty zakupu Twoich własnych su-plementów. Kto inny może zaofiarować  lepsze korzyści dla zdrowia wraz z jednoczesną możliwością po-magania innym i osiągnięcia osobistych i zawodowych celów?

Jesteśmy organizacją typu „nie- dla –profitu”!
Wszystkie wypracowane zyski ze sprzedaży naturalnych Programów Zdrowia wpływają do Fundacji Zdro-wia, by wspomagać dalsze badania naukowe nad rolą naturalnych substancji w utrzymaniu zdrowia, po-wszechną edukację i obronę praw człowieka do zdrowia naturalnego w wielu krajach na świecie.

Wyobraź sobie:
Polepszając swoje zdrowie  przez używanie synergii składników odżywczych zawartych w innowacyjnych Formułach Dr Ratha, przyczynisz się także do budowy zdrowszego, spokojniejszego i bardziej sprawied-liwego świata!

o medycynie komórkowej

Na początek chcielibyśmy zaznaczyć iż celem tej strony nie jest zniechęcanie do stosowania Medycyny konwencjonalnej lub zaprzeczenie jej osiągnięć, które są znaczące. Niemniej chcemy zwrócić uwagę, iż stosowanie przewlekłe leków syntetycznych skierowanych w objawy a nie przyczyny i nie stosowanie naturalnych terapii mających na celu wyeliminowanie przyczyn chorób jest podejściem bezcelowym i prowadzi do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

 
Czytaj więcej...
 

Medycyna Komórkowa

 
 

Koalicja Zdrowia

Jest jedyną na świecie organizacją społeczną, powstałą z inicjatywy ludzi, dla których najwyższym celem jest powszechne prawo do zdrowia i ratowanie życia innych...

 
 

Instytut Medycyny Komórkowej Dr Ratha

Instytut Medycyny Komórkowej Dr Ratha zlokalizowany jest w Dolinie Silikonowej (Silicon Valley), w Kalifornii USA...

 
 

Zakres badań

Choroby nowotworowe, zakaźne oraz inne problemy zdrowotne ...

 
 

Dr Rath

Biografia ...

 
 

Dr Aleksandra Niedzwiecki

Zarys biograficzny ...

 
 

Aktualności

Ciekawostki ...

 

Konsultacje i porady

Pomimo sporej ilości informacji zawartych na stronie nie proponujemy samemu dobierać suplementów, ponieważ od dobrego skomponowania suplementacji zależy jej efekt działania. Często błędne dobranie preparatów powoduje iż efekty są słabe bądź ich nie ma. Dlatego oferujemy konsultacje i porady, dzięki którym można celnie dobrać preparaty dla siebie i uzyskać jak najlepszy efekt. W celu dobrania odpowiednich suplementów musimy przeprowadzić szczegółowy wywiad z pacjentem. Jest to możliwe tylko podczas rozmowy głosowej przez komunikator skype lub telefonicznie. Wstępnie można skorzystać z adresu e-mail żeby ustalić termin rozmowy. Za konsultacje i porady nie pobieramy opłat.


Jest możliwość konsultacji u pacjenta przy wcześniejszym umówieniu spotkania i warunków. Prowadzimy także konsultacje i szkolenia w zakresie Medycyny Komórkowej dla większej grupy osób zainteresowanych tematem prawdziwej profilaktyki zdrowia.

Slider

Profilaktyka

Wszystkie komórki naszego organizmu wymagają nieustannego zaopatrzenia w specyficzne składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego przebiegu reakcji biochemicznych. Chroniczny niedobór mikroelementów jest najczęstszym powodem nieprawidłowej funkcji komórek i przyczyną wielu chorób. W związku z tym optymalne dzienne zaopatrzenie w witaminy i inne komórkowe składniki odżywcze jest kluczem do skutecznej profilaktyki i przywrócenia równowagi metabolicznej zachwianej przez choroby. Natura przewidziała, aby wszystkie niezbędne komórkowe składniki pokarmowe dostarczane były wraz z pokarmem. W dzisiejszych czasach wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nasz pokarm zawiera coraz mniej tych składników. Wiemy, ale czy robimy coś w kierunku uzupełnienia tych składników? Czy stosujemy profilaktycznie suplement uzupełniający te składniki? Niestety większość osób tego nie robi. Myślimy: Jestem zdrowy to, po co będę wydawał pieniądze na suplementy? No nic bardziej błędnego. Taki tok rozumowania może mieć poważne konsekwencje w przyszłości. Fakt, że może to być za 10 lat, ale równie dobrze za 2. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że łatwiej chorobom zapobiegać niż je leczyć. I tak właśnie jest. Suplementy stosowane profilaktycznie (uzupełniające pokarm) zwiększają szanse na dłuższe  życie bez chorób.

 

Zajmujemy się Medycyną Komórkowa od ponad 6 lat. Większość zgłaszających się do nas osób ma bardzo rozwinięte choroby. Suplementacja wtedy jest dosyć kosztowna ze względu na dużą ilość preparatów, które trzeba połączyć, aby wspomóc organizm w powrocie do normalnego stanu. Rekonwalescencja jest długa i mozolna jednak przy suplementach bardzo efektywna. Dlatego postanowiliśmy rozpocząć bardziej aktywne zachęcanie do profilaktyki, aby większość z Państwa mogła uniknąć takiego stanu. Poza tym niektórych schorzeń nie da się do końca usunąć, można je tylko kontrolować,zablokować ich rozwój poprzez stosowanie leków konwencjonalnych, suplementów i innych naturalnych metod leczenia. Dlatego tak ważna jest profilaktyka, o której wiemy i przytakujemy, ale mało kto ją stosuje. W tym celu Koalicja Zdrowia Dr Ratha opracowała preparat Vitacor Plus i nazwała go programem podstawowym (odpowiednio Vitacor Junior dla dzieci) ponieważ znakomicie nadaje się do profilaktyki. Jedna bądź dwie tabletki dziennie są wstanie znacznie zmniejszyć ryzyko wystąpienia w przyszłości chorób przewlekłych a także znacznie zmniejsza ryzyko infekcji różnymi drobnoustrojami chorobotwórczymi. Preparaty te zawierają bardzo dużo komórkowych składników pokarmowych w małych dawkach (witaminy, minerały, przeciwutleniacze, podstawowe aminokwasy, koenzym Q 10 i inne - oczywiście pochodzenia naturalnego) co czyni je bezpieczniejszymi od innych preparatów na rynku farmaceutycznym.

 

Zachęcamy do profilaktyki, nie czekajmy na choroby- działajmy wcześniej!

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok