Szczegółowe informacje na temat jakości, składu oraz produkcji preparatów Dr. Ratha (KLIKNIJ TUTAJ)

Poniżej ogólne informacje.

Tak naprawdę, to nie ma porównania pomiędzy Programami Zdrowia Komórkowego Dr Ratha, a innymi suplementami diety obecnymi na rynku. W przeciwieństwie do innych produktów -  efektywność naszych Programów jest spotęgowana dzięki zastosowaniu innowacyjnego doboru składników opartego  na za-sadzie synergii naturalnej. Nasze programy są naukowo przebadane zarówno na poziomie komórkowym, jak i pod względem klinicznym. Co więcej, zestawy składników odżywczych w programach odzwierciedlają nowe rozumienie przyczyn chorób i optymalnego zdrowia zgodnie z przełomowymi odkryciami Dr Ratha i rezultatami naszych wieloletnich badań naukowych.

A o to dlaczego nasze Formuły są unikalne:

 1. Bazują one na przełomowych odkryciach naukowych Dr Ratha:
  Wszystkie Programy Zdrowia Komórkowego Dr Ratha odzwierciedlają przełomowe zrozumienie praw-dziwych przyczyn chorób i podstawy optymalnego zdrowia.
  a) Zdrowy układ sercowo-naczyniowy: my optymalizujemy funkcję i wzmocnienie struktury ścian naczyń krwionośnych regulując w sposób naturalny poziom cholesterolu we krwi i utrzymując zdrowe naczynia wieńcowe. Inni zaś likwidują symptomy poprzez obniżanie poziomu cholesterolu w mechaniczny sposób i lekceważą powody, dlaczego jest on podwyższony.

  b) Zdrowe kości: koncentrujemy się na funkcji kolagenu kości, który tworzy strukturalny fundament tkanki kostnej i determinuje optymalne odkładanie wapnia i innych minerałów kości. Optymalny ko-lagen jest postawą biologicznej stabilności kości i ich siły. Inni natomiast koncentrują się jedynie na wapniu i mineralnej suplementacji bez dbania o podstawę zdrowych kości.

  c) Niekontrolowany wzrost komórek i ich rozprzestrzenianie się: my koncentrujemy się na zapo-bieganiu rozprzestrzeniania się chorych komórek w organizmie poprzez  tworzenie wokół nich sta-bilnej bariery tkanki łącznej. Nasze badania dokumentują, że  specyficzna synergia składników odżywczych jest efektywna w hamowaniu kluczowych mechanizmów rozwoju , wzrostu i rozprzest-rzeniania się chorych komórek, jak również ich naturalnej eliminacji.  Inni zaś koncentrują się głównie na zabijaniu chorych komórek, poprzez ich zatruwanie.

 2. Wysoka efektywność działania synergii składników odżywczych:
  Jest wiadome, że stosowanie niskiej jakości witamin i innych składników odżywczych nie przynosi oczekiwanych efektów i nie poprawia naszego zdrowia. Jednakże nie jest szeroko znane, że podobny brak rezultatów wynika  ze stosowania  niewłaściwych, na „chybił –trafił” połączeń składników odżyw-czych. W przeciwieństwie do przeważającej większości multi-suplementów, nasze Programy zawierają odpowiednio dobrane zestawy witamin i minerałów.

  Wszystkie składniki w Programach Zdrowia Komórkowego Dr Ratha działają na zasadzie biologicznej synergii, co pozwala osiągnąć maksymalne efekty,  bez konieczności użycia mega-dawek indywidualnych składników. Pozwala to na osiągniecie lepszych rezultatów przy niższych dawkach składników ograniczając w ten sposób koszt ich zakupów. Co więcej – stosowanie naturalnej synergii pozwala utrzymać równowagę metaboliczną w komórkach naszego organizmu, zapobiega ujawnianiu ukrytych niedoborów i prowadzi do optymalnego zdrowia.

 3. Indywidualny dobór Programów Zdrowia – stosujesz tylko te, których potrzebujesz:
  Programy Zdrowia Komórkowego Dr Ratha różnią się od większości formuł obecnych na rynku, stoso-wanych jako „panaceum na wszystko” tym, że można je dopasować do indywidualnych potrzeb zdro-wotnych, przyjmując w takich ilościach, w jakich potrzebuje ich Twój organizm.

 4. Oparte na badaniach naukowych:
  Nasze Programy są oparte na oryginalnych badaniach naukowych, prowadzonych w dziedzinie natu-ralnego zdrowia od ponad 10 lat przez Dr Ratha, Dr Niedzwiecki i ich zespół badawczy w Instytucie Naukowym Dr Ratha w Kalifornii.

 5. Udowodnione efekty:
  Chociaż suplementy odżywcze nie są lekami i przynależą do kategorii „żywności”, my nadaliśmy im zupełnie nowy kierunek odnośnie naturalnego zdrowia. Jesteśmy pionierami w prowadzeniu badań kli-nicznych z zastosowaniem Programów Zdrowia Komórkowego. Prowadziliśmy rygorystyczne badania kliniczne, by potwierdzić ich efektywność i bezpieczeństwo, jak również udokumentować ich działanie nie tylko na poziomie komórkowym, a także na poziomie całego organizmu. Rezultaty rozlicznych badań Programów Dr Ratha są i były publikowane w niezależnych czasopismach naukowych. Szczegóły są dostępne na stronie: www.dr-rath-research.org.

 6. Najwyższa jakość:
  wszystkie Programy Zdrowia Komórkowego Dr Ratha zawierają najwyższej jakości naturalne składniki, które są testowane na poziomie specyfikacji i czystości. A oto szczegóły:

  a) Co zawierają nasze programy:
  Używamy tylko najlepszej jakości naturalnych składników pochodzących z roślin, nasion, owoców, korzeni i drzew, a także z wodnej wegetacji roślinnej co ma znaczny wpływ na bezpieczeństwo i efektywność naszych produktów. Podczas, gdy w drogich lekach farmaceutycznych ok. 80 % ak-tywnych składników pochodzi spoza USA – nasze produkty zawierają tylko ok. 32 % surowców z innych krajów. Dotyczy to przede wszystkim ekstraktu z zielonej herbaty i imbiru. Większość su-rowców (aż do 90 %) pochodzi z USA i Europy.
  Nasze kapsułki są wegetariańskie, odpowiednie dla osób unikających produktów zwierzęcych. Nasze tabletki są powlekane bez użycia rozpuszczalników, w zamian wykorzystujemy proces ba-zujący na wodzie. Tabletki powlekane są naturalnymi składnikami, zawierającymi  m. in. flawonoidy cytrusowe i naturalne barwniki, nie zawierają one waniliny, czy dwutlenku tytanu, które są często obecne w formułach innych producentów. Ponadto nie używamy wosku do powlekania tabletek, w związku z tym dobrze się one rozpuszczają.

  b) Czego nie zawierają nasze Programy:
  Nie używamy roślin modyfikowanych genetycznie (GMO) jako źródeł do pozyskiwania naszych składników. Formuły Zdrowia Komórkowego Dr Ratha są pozbawione alergenów, takich jak: gluten, drożdże, glutaminian sodu (MSG), produkty mleczne, pszenica, czy orzechy.

  W Programach nie ma tłuszczów typu trans, sztucznych barwników, wypełniaczy a także pestycy-dów. Programy są wolne od prionów BSE (choroba wściekłych krów).
  *Ważna wiadomość dla ludzi z alergią pokarmową do ryb i soji: tylko Program Femicell zawiera ekstrakt z soji, który jest bogaty we flawonoidy i tylko Immunocell zawiera witaminę E pozyskaną z ryby (tilapia).

Produkty, do których możesz mieć zaufanie:
W przeciwieństwie do leków farmaceutycznych, Programy Dr Ratha nie wymagają recept, są bezpieczne i nie powodują jakichkolwiek skutków ubocznych. Nasze Formuły są rekomendowane przez wielu lekarzy i specjalistów w dziedzinie zdrowia ze względu na ich innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo. Nasze Formuły wytwarzane są zgodnie ze standardami opracowanymi przez FDA (Food and Drug Administration) i GMP (good manufacturing practices). Każdy krok w procesie produkcyjnym jest monitorowany przez inspektorów jakości z zachowaniem dokumentacji produkcji włączając w to szczegóły każdej linii produkcyjnej i poszczególnych składników.

Końcowy produkt jest sprawdzany i testowany na obecność zanieczyszczeń, czynników chorobotwór-czych, czy metali ciężkich. Przy użyciu nowoczesnej technologii  prowadzona jest dokładna analiza do-tycząca absorpcji składników odżywczych zawartych w poszczególnych zestawach witaminowych, jak również zgodność z zaleceniami przewodnika „Pharmacopoeia” USA – dotyczącymi ich stabilności. Do-datkowe badania przeprowadzane w niezależnych laboratoriach  zapewniają dokładność rezultatów tych testów.
 
Nasze Formuły były i są stosowane od wielu lat przez setki tysięcy pacjentów w różnych krajach na całym świecie bez żadnych działań ubocznych. To wszystko czyni nasze produkty unikalnymi i najwyższej klasy.

Nie powierzaj swojego zdrowia innym produktom!

Twoje korzyści to również  korzyści dla innych: W porównaniu z wieloma innymi produktami witaminowymi na rynku, nasze - oparte o badania naukowe, najwyższej jakości Programy Zdrowia Komórkowego – kosz-tują tylko ok. 4 złotych dziennie. Nawet więcej, będąc członkiem naszej organizacji promującej zdrowie – Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia- masz szansę używać te Programy bezpłatnie! Zapytasz, jak to jest możliwe? Jest to proste: poprzez włączenie się do działań Koalicji możesz zwiększyć swoją wiedzę na temat naturalnego zdrowia i dzielić się nią z innymi. Ta działalność generuje honorarium, które jest wypłacane Tobie i które po pewnym czasie będzie w stanie pokryć koszty zakupu Twoich własnych su-plementów. Kto inny może zaofiarować  lepsze korzyści dla zdrowia wraz z jednoczesną możliwością po-magania innym i osiągnięcia osobistych i zawodowych celów?

Jesteśmy organizacją typu „nie- dla –profitu”!
Wszystkie wypracowane zyski ze sprzedaży naturalnych Programów Zdrowia wpływają do Fundacji Zdro-wia, by wspomagać dalsze badania naukowe nad rolą naturalnych substancji w utrzymaniu zdrowia, po-wszechną edukację i obronę praw człowieka do zdrowia naturalnego w wielu krajach na świecie.

Wyobraź sobie:
Polepszając swoje zdrowie  przez używanie synergii składników odżywczych zawartych w innowacyjnych Formułach Dr Ratha, przyczynisz się także do budowy zdrowszego, spokojniejszego i bardziej sprawied-liwego świata!

Free Joomla! template by L.THEME