• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00

Dr. Rath VitaCforte™

Program wzbogacający dla zwiększonego zaopatrzenia w witaminę C

Witamina C (kwas askorbinowy) uważana jest za molekułę kluczową dla całości metabolizmu komórkowego. Ingeruje ona wspomagająco w liczne procesy metaboliczne organizmu, które dotyczą przykładowo tkanki łącznej i całego aparatu podporowego naszego ciała, ochrony komórek, funkcji immunologicznych i przemian energii.

VitaCforte™ zapewnia dodatkowy dopływ czterech szczególnie ważnych dla metabolizmu komórkowego form tej podstawowej witaminy: askorbinian wapnia i magnezu są buforowymi formami witaminy C. Połączenie molekuł kwasu askorbinowego z minerałami – wapniem i magnezem neutralizuje zakwaszające działanie kwasu askorbinowego i ta forma jest łagodna dla żołądka nawet w dużych dawkach. Askorbiniany wapnia i magnezu są łatwo przyswajalne imetabolizowane przez komórki.

Palmitynian askorbylu powstał przez połączenie molekuły kwasu askorbinowego i kwasu tłuszczowego. Zwykle rozpuszczalna w wodzie witamina C staje się dzięki temu rozpuszczalna w tłuszczu i dobrze wykorzystywana w metabolizmie komórkowym, szczególnie do ochrony błon komórkowych.

vita-c-forte.jpg

Dr. Rath VitaCforte™

Jest kluczową molekułą metabolizmu komórkowego. Bierze ona udział w licznych procesach metabolicznych i przyczynia się w ten sposób do prawidłowej funkcji przemiany materii. VitaCforte™ zawiera buforowane formy witaminy C i jej połączenie z kwasami tłuszczowymi:

  • Dla wspierania prawidłowego funkcji systemu immunologicznego
  • Jako uzupełniający wkład w ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym
  • Dla wspierania metabolizmu energii i zmniejszania uczucia zmęczenia i wyczerpania
  • Jako wkład w prawidłowe wytwarzanie kolagenu, a co za tym idzie dla wspierania prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, chrząstek, dziąseł, skóry, kości i zębów
VitaCforte™ jest Programem wzbogacającym z oferty Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha. Nasze Programy wzbogacające zapewniają dodatkową porcję wybranych mikroelementów, w celu pokrycia zwiększonego zapotrzebowania organizmu. VitaCforte™ może być przyjmowany zarówno z naszymi Programami: podstawowym, jak i uzupełniającymi.
sklad_vitacforte.jpg
Zalecane dawkowanie:
Dorośli: 2 x dziennie 2 kapsułkę w trakcie posiłków z odpowiednią ilością płynu (woda, sok, herbata). Zawartość: 120 kapsułek w opakowaniu.
Zawartość:
120 kapsułek w opakowaniu
Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok