• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00

Dr. Rath VitaKids™

Komórkowe składniki odżywcze do ssania dla wszystkich, którzy chcą jeszcze więcej!

Właściwa i zbilansowana dieta jest warunkiem zdrowego rozwoju, witalności i dobrego samopoczucia od dzieciństwa do późnej starości. Ważną część zbilansowanego jadłospisu
dla osób w każdym wieku powinny stanowić warzywa i owoce – źródło mikroskładników odżywczych. Są one również zdrową przekąską, którą można spożywać w ciągu dnia.

Zapotrzebowanie na składniki odżywcze rośnie w określonych sytuacjach życiowych i na różnych etapach, np. w okresie wzrostu i rozwoju młodzieży, przy stresie lub podczas uprawiania sportu wyczynowego. Niedostatecznie zaopatrzenie może być spowodowane np. jednostronnym odżywianiem o niskiej zawartości witamin, minerałów i innych niezbędnych składników odżywczych
vitakids-chocco.jpg

Dr. Rath VitaKids™

  • zawiera określone witaminy, minerały i innych składniki odżywcze, dzięki czemu wnosi wartościowy wkład w harmonijne zaopatrzenie w ważne substancje.
  • zawiera wybrane mikroskładniki odżywcze do codziennego uzupełniania diety. Dobór składników odżywczych w Dr. Rath VitaKids™nawiązuje do sprawdzonego zestawu podstawowego Vitacor Plus™ i zasady naturalnej synergii poszczególnych komponentów.

Dr. Rath VitaKids™ jest Programem Zdrowia Komórkowego w formie tabletek do ssania. Taki rodzaj tabletek nadaje się również dla osób mających problemy z połykaniem dużych tabletek.

Dr. Rath VitaKids™ nie zawiera sztucznych substancji słodzących, za to zawiera cukier owocowy (fruktozę). Dla podniesienia walorów smakowych dodano naturalne kakao.

Zalecane dawkowanie:
4 tabletki do ssania dziennie do posiłków
Zawartość:
120 tabletek do ssania w opakowaniu
Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok