• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00

Dr. Rath Vitamin D3 + K2 vegan

Wegański dodatek do diety z kompleksem witamin D3 + K2

Nie do zastąpienia
Witaminy D3 i K2 są witaminami rozpuszczalnymi w tłuszczach i są niezbędne dla zdrowego metabolizmu komórkowego. Odgrywają też decydującą rolę w wielu procesach metabolicznych. Współdziałając ze sobą przyczyniają się w szczególności do zachowania prawidłowej funkcji kości. Co warte podkreślenia, odbywa się to poprzez regulację metabolizmu wapnia.

Działanie zespołowe
Witaminy D3 i K2 współpracują ze sobą. Witamina D3 wspomaga wchłanianie wapna (Ca2+) z pożywienia. Witamina K2 pomaga dostarczyć ten składnik mineralny w miejsca organizmu gdzie jest akurat potrzebny.

Wysoka biodostępność
W Dr. Rath Vitamin D3TM + K2 vegan stosujemy wyłącznie wysoce biodostępne formy tych witamin co zapewnia ich dużą przyswajalność i skuteczność działania. Zastosowaliśmy witaminę D jako cholekalcyferol, a witaminę K2 jako MK-7.

Aktywny kompleks
Jedna kapsułka Dr. Rath Vitamin D3TM + K2 vegan zawiera 1500 IE (jednostek międzynarodowych) witaminy D3 i 45 μg witaminy K2, które razem tworzą aktywny kompleks
– .1.500 IE witaminy D3
– .45 μg witaminy K2

Wysoka jakość
Aby zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości, Dr. Rath Vitamin D3TM + K2 vegan jest produkowany zgodnie z surowymi standardami jakości. Starannie dobieramy składniki i wyeliminowaliśmy zbędne dodatki.

Produkt WEGAŃSKI
Dr. Rath Vitamin D3TM + K2 vegan jest produktem w 100% wegańskim. Witamina D3 pozyskiwana jest chrobotka reniferowego, natomiast witamina K2 z natto czyli sfermentowanej soi.

vitamin-d3-k2-vegan.jpg

W Dr. Rath Vitamin D3TM  + K2 vegan zastosowaliśmy wysoce biodostępne formy tych dwóch witamin:

  • Witamina D jako cholekalcyferol pozyskiwana z chrobotka reniferowego.
  • Witamina K2 jako MK-7 pozyskiwana z natto (sfermentowana soja).
Witaminy D3 i K2 współpracują ze sobą. Witamina D3 wspomaga wchłanianie wapna (Ca2+) z pożywienia. Witamina K2 pomaga dostarczyć ten składnik mineralny w miejsca organizmu gdzie jest akurat potrzebny.
Zalecane dawkowanie:

Dorośli: 1 x dziennie 1 kapsułka do posiłków z odpowiednią ilością płynu (woda, sok, herbata)

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety

Zawartość:
90 kapsułek w opakowaniu
Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok