• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00
Produkty

Programy Zdrowia Komórkowego Dr. RATHA

Program uzupełniający z mikroskładnikami do budowy i zachowania stabilności kolagenu i tkanki łącznej.
 

Wysoka elastyczność i stabilność tkanki łącznej jest wyrazem jej naturalnej sprawności. Warunkiem tego jest dostateczne zaopatrzenie w kolagen, który syntetyzowany jest przy wydatnej pomocy witamin i innych składników odżywczych. Jest to szczególnie ważne dla naturalnej sprawności tkanki łącznej i zbudowanych z niej struktur, jak na przykład naczynia krwionośne, chrząstki i dziąsła.

Naturalną stabilność i elastyczność różnych struktur tkanki łącznej organizm osiąga dzięki odpowiedniej podaży kolagenu, elastyny i innych składników budulcowych. Wybrane mikroskładniki przyczyniają się do prawidłowej produkcji kolagenu i wspomagają w ten sposób funkcjonowanie wielu części naszego organizmu.

I tak na przykład witamina C odpowiada za syntezę kolagenu, ważnego dla prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych i chrząstek. Pierwiastek śladowy, jakim jest miedź, jest kolejnym komponentem, który spełnia ważne zadanie w budowie tkanki łącznej i przyczynia się on do zachowania jej dobrej kondycji.

 

Arteriforte™ jest Programem uzupełniającym z oferty Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha.
Składniki w Arteriforte™ wspomagają metabolizm komórkowy od razu na wiele sposobów, np.:

  • Witamina C pomaga przy tworzeniu kolagenu dla prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych czy chrząstek
  • Pierwiastek śladowy miedź jest dalszym komponentem odpowiedzialnym za zadania w obszarze tkanki łącznej
  • Witamina B6 wpływa na prawidłową syntezę cysteiny Dzięki witaminie E, witaminie C, witaminie B2, cynkowi i selenowi komórki chronione są przed stresem oksydacyjnym
Program uzupełniający
Arteriforte™ zawiera wybrane mikroskładniki w synergistycznym zestawie. Ten Program uzupełniający został opracowany w połączeniu z naszą ofertą Programu podstawowego i uzupełnia paletę składników odżywczych o czynniki optymalne dla budowy i stabilności tkanki łącznej.
 004 PL   Arteriforte   Etykieta produktu 1
 
Zalecane dawkowanie:
Dorośli:2 x dziennie 1 tabletka do posiłków z odpowiednią ilością płynu (woda, sok, herbata)
Zawartość: 60 tabletek w opakowaniu
 
 Pobierz katalog w PDF

 

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok