• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00
Produkty

Programy Zdrowia Komórkowego Dr. RATHA

MacroBalance™ staje się Dr. Rath’s Phytobiologicals™ Balance Control.
Sprawdzony Program Zdrowia Komórkowego został udoskonalony

Błonnikiem w skrócie nazywamy wszystkie niestrawne składniki żywności, zwykle pochodzenia roślinnego. Bogate w błonnik są głównie produkty pełnoziarniste, rośliny strączkowe, owoce i warzywa.

W czasie przejścia przez przewód pokarmowy błonnik wpływa na rozmaite procesy przemiany materii. Działa on na przykład na ruchy perystaltyczne jelita, konsystencje i objętość stolca, jak również na metabolizm cholesterolu.

Ze względu na swoje działanie fizjologiczne błonnik stanowi ważna część pełnowartościowej i zbilansowanej diety. W ramach prowadzonych badań doszliśmy do ważnych ustaleń, które zastosowaliśmy w Dr. Rath’s Phytobiologicals™ Balance Control. Program ten może stanowić cenne uzupełnienie codziennego zapotrzebowania na składniki odżywcze w diecie.

  • NOWOŚCIĄ jest zwiększona ilość beta-glukanów z owsa. Beta-glukany są uważane za ważne źródło błonnika, który może się przyczynić do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
  • NOWOŚCIĄ jest dodanie do formuły wyciągu z karczocha, który dołączył do dobrze znanych już składników produktu: chitosanu, babki płesznik, pektyn i innych.
  • NOWOŚCIĄ jest dodanie do produktu stewii. Dzięki naturalnej słodyczy stewii możliwe stało się usuniecie z tej formuły fruktozy.
Vitacor Plus™ oraz inne Programy uzupełniające i wzbogacające powinny być spożywane przed, lub po spożyciu Phytobiologicals™ w odstępie godzinnym, ponieważ zawarty w produkcie chitosan wiąże tłuszcze i rozpuszczalne w tłuszczach witaminy. W ten sposób są one wydalone z organizmu zanim zostaną wykorzystane.
Program uzupełniający
Dr. Rath‘s Phytobiologicals™ Balance Control zawiera witaminę C i substancje balastowe (błonnik) dla uzupełnienia dziennej diety.
Jedna miarka* zawiera:
Witamina C .....................
Błonnik owsiany (bogaty w betaglukany) ........
Babka płesznik  ..................
Chitosan ............................
Wyciąg z karczocha ........................
Wyciąg z ziarna gumy guar ...............
Pektyny z owoców cytrusowych ..............
Pektyny z jabłek ........................
Mączka z ziaren ceratonii .....................

100,0  mg
3750,0  mg
1050,0  mg
495,0  mg
250,0  mg
225,0  mg
30,0  mg
30,0  mg
10,0  mg            
 
 
Zalecane dawkowanie:
Dorośli:1 x dziennie 1 miarka

Dorosłym zaleca się podawanie dziennej dawki (1 miarki) ok. 30 minut przed posiłkiem rozmieszanej w 200 ml wody lub soku. Jednocześnie zaleca się przyjmowanie płynów w ilości przynajmniej 2 litrów dziennie.
*1 miarka = ok. 7 g
Zawartość: 210 g proszku w opakowaniu
 
Pobierz katalog w PDF

 

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok